O nás

Sme spoločnosť s dlhoročnou praxou v oblasti predaja a servisu komunálnej techniky. Od roku 2009 sa každý deň stretávame s novými výzvami v tejto oblasti a snažíme sa napredovať.

Našim klientom prinášame vždy aktuálne novinky, do práce vkladáme skúsenosti a spokojnosť zákazníka je našou prioritou, o čom svedčia desiatky spokojných referencií. Zabezpečujeme kompletnú starostlivosť odborného poradenstva pri výbere vozidla, dodanie vozidla a tiež záručný a pozáručný servis. Naši zamestnanci sa pravidelne zúčastňujú školení a kurzov špičkových odborníkov a výrobcov v oblasti komunálnej techniky, aby sme Vám vedeli vyhovieť v každej požiadavke.
Chceme Vás informovať o tom, že naša webová stránka používa súbory cookies, za účelom poskytnúť návštevníkom relevantný obsah a pre náš interný prehľad návštevnosti. Tým, že pokračujete v prehliadaní našich stránok, nám dávate súhlas na ich spracovanie.
Mimoriadna ponuka na použitý zametač BOSCHUNG S 2
Vážený zákazníci, máme pre Vás pripravený použitý zametač BOSCHUNG S 2 vo vynikajúcom stave. V prípade záujmu prosím kontaktujte našich obchodných predajcov. Váš team KONNEX