O nás

Sme spoločnosť s dlhoročnou praxou v oblasti predaja a servisu komunálnej techniky. Od roku 2009 sa každý deň stretávame s novými výzvami v tejto oblasti a snažíme sa napredovať.

Našim klientom prinášame vždy aktuálne novinky, do práce vkladáme skúsenosti a spokojnosť zákazníka je našou prioritou, o čom svedčia desiatky spokojných referencií. Zabezpečujeme kompletnú starostlivosť odborného poradenstva pri výbere vozidla, dodanie vozidla a tiež záručný a pozáručný servis. Naši zamestnanci sa pravidelne zúčastňujú školení a kurzov špičkových odborníkov a výrobcov v oblasti komunálnej techniky, aby sme Vám vedeli vyhovieť v každej požiadavke.
Chceme Vás informovať o tom, že naša webová stránka používa súbory cookies, za účelom poskytnúť návštevníkom relevantný obsah a pre náš interný prehľad návštevnosti. Tým, že pokračujete v prehliadaní našich stránok, nám dávate súhlas na ich spracovanie.
KONNEX DAYS 2022
Pozývame Vás na deň komunálnej techniky KONNEX DAYS ktorá sa uskutoční dňa 28.9 a 29.9.2022 v čase od 9 : 00 do 16 :00 hod. Môžete sa tešiť na prezentáciu strojov VITRA / DURSO / BOSCHUNG / ISEKI / MANTIS / ROSSI / BILLY GOAT a ďalšie zaujímavé značky. Potvrdenie účasti najneskôr do 22.9.2022 na email adresu vera@konnex.sk alebo 0905 573 233