Zastavme šírenie koronavírusu strojom BioMant !

Zastavme šírenie koronavírusu strojom BioMant !1
Ponúkame viacúčelový stroj značky Biomant Compact Be, ktorý je ideálny na ničenie buriny, odmasťovanie a hlavne na dezinfekciu verejných priestranstiev.
Zastavme šírenie koronavírusu strojom BioMant !2

Vírusy sa bežne udržia na ploche vyše 72 hodín. Pri kontakte so smetnými košmi, stĺpmi, lavičkami, nákupnými košíkmi či autobusovými zastávkami, vieme šírenie vírusu zmierniť, a to horúcou vodou, ktorá dosahuje až 99°C . Voda je čistá a bez chemických prípravkov. Teplota vody je ľahko nastaviteľná cez hlavný panel na stroji. Účinnosťou 70-90°C horúcej vody dochádza k ničeniu života ohrozujúceho vírusu. Stroj Biomant compact be je mobilný a ľahko premiestniteľný, čo predstavuje obrovskú výhodu v teréne. 

 

Výhody stroja: 

  • rýchle nasadenie v teréne 
  • mobilný stroj – možnosť umiestnenia na príves vozidla, alebo do korby 
  • integrovaná vodná nádrž až 500 l

 

Využitie stroja: 

  • ničenie buriny 
  • čistenie – odmasťovanie 
  • odstraňovanie machov a žuvačiek 
  • dezinfikovanie verejných priestranstiev 

 

Využite stroja v teréne v meste Poprad na nasledujúcom videu 

zdroj : televízia Poprad 

 

 

 

 

 

 

Zastavme šírenie koronavírusu strojom BioMant !3
Chceme Vás informovať o tom, že naša webová stránka používa súbory cookies, za účelom poskytnúť návštevníkom relevantný obsah a pre náš interný prehľad návštevnosti. Tým, že pokračujete v prehliadaní našich stránok, nám dávate súhlas na ich spracovanie.
Mimoriadna ponuka na použitý zametač BOSCHUNG S 2
Vážený zákazníci, máme pre Vás pripravený použitý zametač BOSCHUNG S 2 vo vynikajúcom stave. V prípade záujmu prosím kontaktujte našich obchodných predajcov. Váš team KONNEX